انتخاب کلمه کلیدی سایت+ ویدیو آموزش عملی

انتخاب کلمه کلیدی سایت+ ویدیو آموزش عملی

farinush ch

نصف پروژه هایی که با شکست رو به رو می شه به دلیل انتخاب اشتباه کلمه کلیدیه! انتخاب کلمه ی کلیدی یعنی قلب سئو و به دلیل اهمیت بالایی که این موضوع داره این اسم و براش نام گذاری کردن.

نحوه انتخاب کلمه کلیدی سایت با وجود ابزار های تحقیق کلمات کلیدی که این روز ها هست، انتخاب کلمه ی کلیدی خیلی راحت شده ولی حساسیت زیادی نیاز نیست که نسبت به اون نشون بدید و با استفاده از ابزار هایی که قراره توی این بخش بهتون بگم و اون ها رو بهتون معرفی بکنم به راحتی می تونید انتخاب درستی انجام بدید.

انواع کلمات کلیدی:

اول بهتره که با انواع کلمات کلیدی آشنا بشید اولین مورد کلمات کلیدی اطلاعاتی هستند. یعنی شما سرچ می کنید گوشی هوشمند چیست؟ که این مورد زیاد برای سئو توصیه نمی شه، چون خیلی کاربر خاصی را وارد سایت تون نمی کنه.

دومین مورد کلمات کلیدی محصول محور هست، یعنی اینکه کاربر سرچ میکنه مثلا گوشیه ی سامسونگ وقتی کاربر این رو سرچ می کنه امکان خرید وجود داره اما هنوز تصمیم نگرفته.

و مورد سوم کلمات کلیدی نیاز محور هستن که کاربر جستجو می کنه گوشی سامسونگ، این کلمات بهترین کلمات کلیدی برای بحث فروش هستن چون احتمال اینکه از شما خرید کنن خیلی زیاده و یادتون باشه قبل از اینکه چک کنید ابزار های پیدا کردن انتخاب کلمه ی کلیدی رو، از کارفرمای خود تون بخوایید که یه لیستی از حوزه ی فعالیتش به شما ارائه بده تا یک ذهنیتی در رابطه با اینکه چه کلماتی را انتخاب کنید داشته باشید.

اهمیت نحوه انتخاب کلمه کلیدی سایت


همچنین بهترین راه پیشنهادات خود گوگل هست چون امکان داره شما یه چیزی رو توی یه هفته سرچ کنید و توی هفته ی بعدی موضوع و پیشنهادات گوگل تغییر کنه. اگه شما طبق پیشنهادات گوگل پیش برید خیلی می تونید جایگاه های خوبی رو بگیرید که من در ادامه براتون ابزار ها رو توضیح می دم.


بهترین ابزار برای انتخاب کلمه کلیدی سایت:

تو حوزه ی صنایع دستی اگه سرچ کنید صنایع دستی یه عالمه پیشنهاد براتون میاره، مثلا اگه سرچ کنید کسب درآمد از طریق صنایع دستی می بینید که گوگل چیز زیادی رو نمیاره و اینقدری پیشنهاد زیاد برای شما نداره.


برای اینطور کلمات کلیدی می تونید از این ابزار که بهتون گفتم یعنی کی ورد تولز استفاده کنید. این ابزار واقعا فوق العاده است تو پیدا کردن کلمات کلیدی، بیشترین کلماتی که ذکر شده رو بهتون نشون بده مثلا سرچ می کنید درآمد از تولید محتوا ، خیلی اهمیت نداره که چه کشوری رو انتخاب کنید و سرچ رو می زنید و بعد بهتون پیشنهاداتش رو نشون می ده که مشاهده می کنید که چند تا کلید واژه به ما نشون می ده که حالا اینا رو توی پیشنهادات گوگل پیدا نکردیم.

حتما فیلم مربوط رو مشاهده کنید چون کامل توضیح دادم:)

مثلا نحوه ی درآمد از صنایع دستی در ایران، نحوه ی کسب درآمد صنایع دستی، اینها می تونن کلید واژه های خوبی باشن برای تولیدمحتوای شما الان مثلا کلیدواژه ی دیگه ای رو انتخاب میکنیم مثلاسرچ میکنیم گوشی آیفون، چیزایی که کاربر ها سرچ کردن براتون میاره مثل گوشی آیفون رو تا چند درصد شارژ کنید.سخت افزار گوشی های آیفون، گوشی آیفون با قیمت و غیره.

همه ی این موارد کلید واژه های خیلی خوبی می تونن برای شما باشن و سعی کنید حساسیت زیادی نسبت به انتخاب این کلید واژه ها به خرج ندید و یکیشون رو انتخاب کنید و حتما روشون کار کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است
×

گفت و گو با پشتیبانی

×