کلاس تولید محتوا چیست؟ چطوری شرکت کنم؟

کلاس تولید محتوا چیست؟ چطوری شرکت کنم؟

farinush ch

نویسندگی آنلاین شغلی است که امروزه مورد توجه افراد زیادی واقع شده است و تمایل برای کسب در آمد از این راه شیب صعودی دارد و روز به روز نیز بر طرفداران آن افزوده میشود.

اما  افراد زیادی نیز هستند با اینکه کار خود را شروع کرده اند اما به دلیل عدم تجربه و کسب مهارت های لازم نتوانسته اند در این مسیر موفق شوند.

پس دیدن آموزش های لازم قبل از شروع کار ضروری است و افراد باید بتوانند که به خوبی مهارت های لازم را به دست بیاورند.

روش های آموزش مختلف آنلاین ، حضوری و آفلاین و … موجود است که افراد میتوانند از ان استفاده کنند . در این مقاله قصد داریم که در رابطه با کلاس های آنلاین اطلاعاتی را در اختیاز شما قرار میدهیم.

کلاس تولید محتوا چیست؟ چطوری شرکت کنم؟

به طور کلی قبل از شروع کار میتوانید که به چهار طریق مهارت های لازم را کسب کنید که عبارت است از :

۱ ) کلاس های آنلاین تولید محتوا :‌ برخی از متخصین هستند که به صورت آنلاین در پلتفرم های مختلف کلاس های خود را برگزار میکنند و آموزش های لازم را به هنرجویان خود میدهند. در این نوع کلاس ها در ساعت مشخص استاد و شاگرادان باید که همگی آنلاین باشند تا کلاس برگزار شود .

۲ ) کلاس های آفلاین تولید محتوا : این نوع از کلاس ها نیز شباهت زیادی به کلاس های انلاین دارند با این تفاوت که استاد آموزش ها را از قبل ضبط میکند و سپس ویدیو انها را در اختیار افزاد قرار میدهد به عبارت دیگر شما یک پیکج کامل تهیه میکنید که ویدیو های آموزش در آن قرار دارد و هر زمان از روز که بخواهید میتوانید آنها را تماشا کنید.

پیکج آموزشی آی سئو در این دسته از آموزش ها قرار دارد شما با پرداخت هزینه دوره میتوانید به ویدیو ها به صورت دائمی دسترسی پیدا کنید و هر موقع که بخواهید آموزش ببینید در بخش های بعدی  مزایا بیشتر این دوره را ذکر خواهیم کرد.

پیشنهاد میشود اگر میخواهید به صورت مجازی آموزش ببنیید از نمونه آفلاین استفاده کنید و هر سوالی که داشتید را از پشتیبانی دوره بپرسید زیرا هر دوره معتبر دارای یک پشتیبانی دائمی نیز میباشد که فرد بتواند سوالات خود را مطرح کند.

۳ ) کلاس های حضوری: متخصصین زیادی امروزه به صورت حضوری کلاس های حضوری برگزار میکنند ، این کلاس ها به گونه ای است که باید در ساعت مشخص افراد در موسسه حضور پیدا کنند تا کلاس تشکیل شود.

معمولا این کلاس ها به صورت گروهی و یا خصوصی بسته به میزان هزینه ای شما میکنید برگزار میشوند.

۴ ) خودخوان : نویسنده های زیادی نیز هستند که با استفاده از آموزش های رایگانی که در وب سایت های مختلف قرار دارد  و یا ویدیو های آموزشی مختلف که به صورت رایگان در یوتیوب و آپارات ، تلگرام ، اینستاگرام و … قرار میگیرد مهارت های لازم را کسب میکنند و به عبارتی دیگر خودخوان هستند.

اینکه کدام کلاس برای شما مناسب است بسته به وقت  و هزینه شما دارد از بین تمامی موارد بیان شده در صورتی که یک پیش زمینه قبلی دارید میتوانید به صورت خودخوان کار را شروع کنید و اگر میخواهید به صورت مرتب و ترتیب بندی شده کار خود را پیش ببرید پیشنهاد میشود از دوره های آفلاین دارای پشتیبانی استفاده کنید.

 

کلاس تولید محتوا

 

در آموزش تولید محتوا چه مواردی را یاد میگیریم؟

در زمان تهیه هر آموزشی یکی از فاکتور  های مهمی که باید بررسی کنید سرفصل های آموزش داده شده در دوره است.

چرا که باید بدانید در طی دوره چه چیز هایی قرار است به شما آموزش داده شود ، تا دوره مناسب برای خود را تهیه کنید.

اگر یک جستجو ساده در اینترنت کنید ، دوره های حضوری و غیر حضوری زیادی پیدا خواهید کرد اما به نظر شما همه آنها کیفیت لازم و قابل قبول را دارا هستند یا خیر ؟

بدیهی است که همه آنها توسط متخصیص برگزار نمیشود و باید که قبل از خرید شما به خوبی در رابطه با دوره مورد نظر خود تحقیق کنید زیرا در صورت خرید نامناسب هم وقت خود را هدر میدهید  و هم پول خود را.

به طور کلی خوب است که تمامی موارد زیر را قبل از خرید بررسی کنید :

۱ ) آموزش دهنده  : فردی که قرار است به شما آموزش دهد خود باید به تمامی مباحث مسلط باشد و خوبی نیز نکات را به شما منتقل کند مباحثی همانند جذب مخاطب ، جمله سازی ، عنوان بندی و … .

۲ ) هزینه دوره : هزینه ای شما برای یک آموزش پرداخت میکنید باید که متناسب با سرفصل های آموزش داده شده و کیفیت آموزش میباشد.

۳ ) نوع دوره : در رابطه با انواع دوره در بخش قبلی توضیخ دادیم ، با توجه به شرایطی که دارید باید بهترین دوره را انتخاب کنید مثلا اگر دانش آموز هستید و امکان شرکت در کلاس های حضوری و یا آنلاین را ندارید میتوانید به صورت آفلاین آموزش را تهیه کنید.

۴ ) تاریخ تولید : تولید محتوا و نویسیدکی ارتباط مستقیمی با سئو سایت دارد به همین دلیل باید که به روز باشد و متناسب با الگوریتم های جدید سئو آموزش داده شود.

حتی در آموزش های حضوری نیز شما باید به این فاکتور توجه کنید تا استاد شما خود به روز باشد و تمامی نکات جدید را بلد باشد.

۵ ) محتوا : باید که به سرفصل هایی که در دوره آموزش داده شده است توجه کنید.

پیشنهاد میشود که در صورتی که تازه قصد شروع این کار را دارید از آموزش های رایگان استفاده کنید و بررسی کنید اصلا به این حرفه علاقه دارید یا خیر !  بعد از اینکه از خود تایید گرفتید سراغ آموزش های پولی بروید زیرا افراد زیادی هستند که دوره ای را تهیه میکنند و هزینه سنگینی نیز بعضا پرداخت میکنند اما متوجه میشوند که علاقه مند به این کار نیستند وخیلی زود دلسرد میشوند.

 

کلاس تولید محتوا

بعد از آموزش به چه شغل هایی میتوانم مشغول شم؟

بعد از اینکه شما به درستی آموز دیدیه میتوانید وارد دنیا کار شوید و آموخته های خود را تبدیل به درآمد برای خود کنید !

اما چگونه شما میتوانید درآمد کسب کنید ؟

به طور کلی یک نویسنده آنلاین به دو طریقه میتوانند که درآمد داشته باشند که این دو روش عبارت است از :

۱ ) استخدام در شرکت های تولید محتوا : یکی از راه های کسب در آمد از نویسندگی که بیشتر به افراد متخصص پیشنهاد میشود ، استخدام ثابت در شرکت های تولید محتوا است ، نویسندگانی که به صورت ثابت کار میکنند و دارای مهارت های لازم نیز هستند در این شرکت ها استخدام میشوند و میتوانند که از این طریق درآمد کسب کنند.

این کارها یا به صورت حضوری است یا به صورت دور کاری د نوع اول نویسنده باید که به صورت حضوری در شرکت حاضر شود  و کارهایی که برای آن تایین شده است را انجام دهد نوع دوم نیز همان وظایف را دارد اما به صورت دورکار یعنی نیاز نیست که به صورت فیزیکی در شرکت حاضر شود.

۲ ) کار به صورت فریلنسری :  در صورتی که در ابتدا کار هستید و یا وقت کافی ندارید این روش به شما پیشنهاد میشود ، در کار به صورت فریلنسری دیگر نیاز نیست که شما قرار دادی با شرکت  تولید محتوا ثبت کنید بلکه به صورت پروژه ای از کارفرما عنوان دریافت میکنید و محتوا آن را تولید میکنید .

پلتفرم هایی همانند ای سئو نیز موجود هستند که برای کسب درآمد میتوانید از آن استفاده کنید.

کلاس تولید محتوا آی سئو

چرا بهتر است آموزش تولید محتوا را با آی سئو شروع کنیم؟

یکی از قوی ترین دوره های در زمینه نویسندگی میتوانید خریداری کنید و به یک نویسنده خوب تبدیل شوید ، دوره گروه ای سئو میباشد  ، برخی از مهم ترین ویژگی های این دوره عبارت است از :

۱ ) تمرکز روی نویسندگی : برخلاف دوره های دیگر که در بین اموزش های سئو خود به صورت خلاصه نویسندگی را آموزش میدهند  ، دوره آی سئو به صورت تخصصی فقط تولید محتوا و نویسندگیآنلاین را بررسی میکند.

۲ ) در آمد مستقیم : بلافاصله بعد ز اینکه دوره را تمام کردید میتوانید کار خود را آغاز کنید و درآمد کسب کنید.

۳ ) پشتیبانی : این دوره دارای پشتیبانی میباشد که به همه سوالات شما پاسخ دهد.

۴ ) زبان ساده : تمامی مباحث در عین اینکه به صورت کامل آموزش داده شده است دارای زبان ساده و روان نیز می باشد به گونه ای برای هر کس قابل فهم باشد.

۵ ) تجربه محور است : تمامی نکاتی که به شما آموز داده میشود بر اساس تجربه های به دست آمده است نه مسائل تئوری موجود و همین امر میتواند شما را چندیدن مرحله جلوبیاندازد.

۶ ) دوره به صورت آفلاین است : مزیت یک دوره آفلاین این است که شما هر زمان که تمرکز و وقت لازم را داشتید میتوانید که ویدیو های تعریف شده را مشاهده کنید.

۷ ) اموزش به صورت عملی : در طی دوره چندین مثال برای شما آورده شده است که شما فقط نکات را حفظ نکنید و در قالب یک مثال نیز مفاهیم را درک کنید.

۸ ) هزینه مناسب : به نسب حجم آموزشی که در این دوره دارید قیمت بسیار مناسب است و شما بعد از تمام شدن دوره در کمتر از یک ماه با تولید محتوا تمام هزینه ای که پرداخت کردید را میتوانید دوباره به دست بیاورید.

پس اگر در ابتدا کار هستید و هیج نکته ای از نوسندکی نمیدانید اما علاقه مند به این شغل هستید میتوانید که که با استفاده از دوره ای سئو مهارت های لازم را به صورت کامل در کوتاه ترین زمان کسب کنید.

برای خرید و شروع آموزش میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید :‌

درآمد از تولید محتوا | با تضمین کار

کلاس تولید محتوا

برای شرکت در کلاس تولید محتوا چه مهارت هایی نیاز است؟

کلاس های تولید محتوا دارای سطح های مختلفی هستند که هر کدام متناسب با شرایط افراد است اما به طور کل پیشنهاد میشود که از آموزش هایی استفاده کنید که از همان پایه به صورت کامل و منسجم نکات لازم را به صورت کامل به شما آموزش می دهند.

در این گونه دور ها نیاز نیست که شما مهارت خاصی داشته باشید زیرا همه چیز به صورت کامل به شما اموزش داده میشود.

اما اگر در دوره های پیشرفته میخواهید شرکت کنید باید یک پیش زمینه ای از موضوع داشته باشید تا بتوانید مفاهیم را درک کنید.

معمولا در بخش توضیحات هر دوره آمده است که مناسب چه افرادی میباشد و پیش نیاز آن چه مهارت هایی میباشد پس حتما در زمان خرید به این بخش نیز توجه کنید.

کلاس تولید محتوا

آیا میتوان بعد از کلاس به درآمد رسید؟

یکی دیگر از دغدغه های افراد این است که آيا بعد از اینکه آموزشی را تهیه کردند و مهارت های لازم را کسب کرده اند میتوانند به درآمد برسند یا خیر ؟

بله شما میتوانید در صورتی که مهارت های لازم را داشته باشید از شغل نویسندگی درآمد کسب کنید اما این نکته را در یاد داشته باشید که درست همانند تمامی مشاغل در ابتدا به دلیل اینکه هنوز تجرب و سابقه لازم را ندارید مقدار درآمد شما کم است و هرقدر که میگذرد بر این مقدار افزوده میشود.

بعد از اینکه آموزش های لازم را دیدید میتوایند به طرایق مختلف وارد بازار کار شوید و کسب در آمد را آغاز کنید.

در شروع کار پیشنهاد میشود از پلتفرم هایی که به صورت تکی محتو در اختیار نویسندگان قرار میدهند استفاده کنید تا کمی کار دستتان بیاید و تجربه بیشتری کسب کنید.

اگر که دوره ای سئو را تهیه کنید بلافاصله بعد از اینکه دوره را به پایان رسانید به شما محتوا داده میشود و در صورتی که به درستی با رعایت تمام نکات نوشته باشید هزینه آن به حساب کاربری شما وارد میشود و به طور رسمی میتوانید در این گروه کار کنید و پروژه دریافت کنید و یا در شرکت های دیگر اسخدام شوید زیرا که شما تمام مهارت هایی که نیاز دارید را در طی این دوره کسب کرده اید و میتوانید یک رزومه تولید محتوا خوب برای خود بسازید و در شرکت های دیگر شروع به کار کنید.

 

 

 

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است
×

گفت و گو با پشتیبانی

×