سفارش تولید محتوا

برای ثبت سفارش واتس اپ پیام بدین

سفارش تولید محتوا

برای ثبت سفارش واتس اپ پیام بدین

سفارش تولید محتوا در دنیای امروز موضوعی مهم و مرسوم است چون در نهایت هر کسب و کاری برای پیشرفت و درآمد زایی بیشتر در دنیای وب باید تولید محتوا انجام بده.

 با گسترش یافتن کسب و کار ها زمانی برای تولید محتوا نمی ماند و در حالت دیگر ممکن است برخی از مدیران کسب و کار تخصصی در زمینه ی تولید محتوای سئو شده نداشته باشند.

به همین دلیل سفارش تولید محتوا در این موارد می تواند به داد این کسب و کار ها برسد.

اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید و به هر دلیلی نیاز به تولید محتوا دارید من میتونم در این مقاله بهتون کمک کوچکی کنم تا تمامی سوالاتتون در این زمینه برطرف بشه.

تولید محتوا چیه ؟

دنیای تولید محتوا یا همان بازاریابی محتوا  (Content Marketing) بسیارگسترده است به گونه ای که برای تعریف تولید محتوا موارد زیادی باید گفته شود.
هر چیزی که در طول روز در صفحات و سایت های مختلف دیجیتالی  با آنها روبه رو هستیم همانند :

 کلیپ‌ها و ویدیو های مختلف آموزشی و یا تفریحی

 عکس ها و تصاویر با موضوعات متنوع

 توضیحاتی که در رابطه با موضوعات مختلف نوشته می شود

 انواع پادکست هایی که به آنها گوش می دهیم

انواع کتاب های دیجیتال و …

 همه نمونه هایی از محتوا هستند به عبارت ساده تر می توان گفت که هر چیزی که با آن در دنیای دیجیتال روبه رو هستید نوعی محتوا به شمار می آید ، حال به فرد یا گروهی که محتواها  رو تولید می کنند  فرد کارشناس تولید محتوا و یا تولید کننده محتوا می گویند .

با این تعاریف ممکن است تصور کنید که بازاریابی محتوا کاری بسیار ساده است ، اما باید گفت که صنعت تولید محتوا امروزه دارای اهمیت زیادی است  و تبدیل به یکی از رشته های تخصصی شده که فقط افراد دارای تخصص و مهارت می توانند در آن فعالیت کنند .

اگر بخواهیم برخی از مهم ترین ویژگی افرادی که در حوزه تولید محتوا موفق هستند را بیان کنیم ، این موارد عبارت است از :

مسئولیت پذیری : باید گفت که تولید محتوا یک شغل است و فردی که قصد کسب درآمد از تولید محتوا را دارد باید به دید شغل به آن نگاه کند و تمامی وظایف خود را به درستی انجام دهد کپی برداری از ایده های دیگران از نشانه های عدم مسئولیت پذیری در فرد است

خلاقیت : از دیگر ویژگی هایی که باید فرد تولید محتوا کار داشته باشد خلاقیت است ، زیرا باید بتواند که متناسب با موضوع و یا برندی که به آن داده می شود محتواهای یونیک و خلاقانه ای را طراحی و تولید کند.

آشنایی با نرم افزار های تخصصی : در هر زمینه از تولید محتوا امروزه نرم افزار های مختلفی وجود دارد که بهتر است افراد با توجه به حوزه کاری خود انها را فرا گیرند . علاوه بر نرم فزار ها زبان خارجی نیز از دیگر مواردی است که تاثیر زیادی بر محتواهای تولید شما دارد .

انواع محتوا

از طرایق مختلف و با استفاده از ویژگی های متفاوت می توان محتوا ها را دسته بندی کرد ، به عنوان مثال بر اساس موضوعات می توان گفت دارای چهار دسته محتواهای محتوای سرگرم کننده ، محتوای عاطفی ، محتوای دانستنی ، محتوای آموزنده هستیم.

اما اگر بخواهیم طبق تعریفی که در قسمت قبل ارایه کردیم محتوا ها را دسته بندی کنیم ، ما دارای هفت  دسته محتوا به شرح زیر هستیم :

محتواهای متنی : این دسته شامل تمام محتواهایی متنی می باشد ، نوشتن محتوای خوب و با کیفیت نیاز به مهارت دارد ، همچنین خود این دسته دارای انواع مختلف می باشد که عبارت است از :  محتوای متنی عمومی ، محتوای متنی تخصصی و مقاله‌های پژوهشی ، متن تبلیغاتی ، ترجمه ، متن صمیمی شبکه ‌های اجتماعی ، انواع گزارش و … .

محتواهای صوتی : هر گونه محتوایی که کاربران باید به آن گوش دهند اطلاق می شود و شامل تمامی فایل های صوتی همانند موسیقی ، پادکست  ، و … .

محتوا های تصویری : این دسته از محتواها همان عکس ها و تصاویری است که می توان تولید کرد .

محتواهای ویدئویی : این دسته از محبوب‌ترین انواع محتواهای می باشند و امروزه نیز طرفداران زیادی یافته است و به شیوه های مختلف می توان که آنها را تولید کرد .

محتوا اینفوگرافیک : این دسته ترکیب متن و عکس است به عبارتی در این نوع محتواها متن ها با روش های خلاقانه ای عکس می شوند .

محتوا پوستر و کاتالوگی : این دسته بیشتر برای تبلیغ و یا معرفی محصولات و برند های مختلف کاربرد دارد .

محتوا وبینار : در این روش شما آموزشی را از طرایق مختلف همانند ویدئو منتشر میکنید .

اهمیت تولید محتوا برای سایت

همان طور که اشاره کردیم تولید محتوا با کیفیت برای سایت شما بسیار اهمیت دارد ، در این بخش برخی از مهم ترین تاثیرات محتوای خوب بر سایت شما را بیان می کنیم :

اعتمادسازی برای بازدیدکننده : محتوای با کیفیت و یونیک باعث می شود که بازدید کننده و کاربر سایت شما اعتماد بیشتری داشته باشیدو به سایت شما به دید سایتی معتبر نگاه کند

بهبود سئو سایت : اهمیت محتوای مناسب بر سئو آنقدر زیاد است که شاید فقط خود سئوکار ها آن را بتوانند درک کنند

بازگشت بازدیدکنندگان به سایت : از دیگر تاثیرات محتوای خوب و با کیفیت بالا این است که بازدید کنندگان را جذب سایت شما می کند و امکان بازگشت آنها افزایش می یابد

به طور کلی باید گفت که امروزه تمامی کسب و کارهایی که از طریق فضای مجازی و سایت های مختلف ، کسب درآمد می کنند نیاز مند تولید محتوای اصولی و با کیفیت است چرا که محتوا تاثیر مستقیم بر روی جذب مخاطب و در نتیجه افزایش در آمد دارد ، پس باید که این موضوع را جدی گرفت و تولید محتوا را به کارشناس آن سپرد .

ویژگی های یک محتوای سئو شده و خوب

هر محتوایی برای شما کارایی نخواهد  داشت و در برخی مواقع ممکن است که حتی نتیجه برعکس نیز داشته باشید و نه تنها به کیفیت سایت شما کمک نمی کند بلکه به آن آسیب نیز میزند .

 در این بخش برخی از مهم ترین ویژگی هایی که یک محتوای سئو شده و خوب باید دارا باشد را بیان می کنیم :

  • استفاده به اندازه و درست از کلمات کلیدی
  • استفاده با چگالی و تراکم مناسب از کلمه کلیدی
  • استفاده از هدهای مناسب
  • حجم مناسب هر پاراگراف
  • استفاده از عکس‌ و فیلم و صوت مناسب
  • عدم کپی از منابع دیگر
  • درنظر داشتن حجم مناسب مطلب از نظر تعداد کلمات

اهمیت به روز رسانی محتوا

نیاز است که شما محتواهای خود را به روز رسانی کنید ، این کار دارای اهمیت های زیادی می باشد که مهم ترین آنها عبارت است از :

  •  افزایش ترافیک سایت کمک می کند یعنی اینکه هر چه محتواهایی که شما بر روی سایت خود استفاده می کنید دارای اطلاعات به روزتری باشد کاربران بیشتری از آن بازدید می کنند.
  •  به دست آوردن رتبه برای محتوا در صفحه اول نتایج جست و جو نیز از دیگر دلایل اهمیت بروزرسانی محتوا می باشد زیرا که علاوه بر بارگزاری محتواهای درست بروزبودن آنها نیز به رتبه سایت شما کمک می کند .
  •  در امان ماندن از تغییرات الگوریتم های سئو نیز از دیگر فایده بروزرسانی کردن می باشد ، زیرا که ممکن است که الگوریتم های سئو متناسب تغیر کند و در صورتی که محتواهای شما طبق الگوریتم های جدید نباشد آسیب ببیند .
نحوه ی چیدن استراتژی تولید محتوا

بسیاری از افراد ممکن است که به اشتباه دو موضوع استراتژی محتوا و بازاریابی محتوا را یکسان طلقی کنند اما باید گفت که این دو دارای مفهوم متفاوت می باشند.

 بازاریابی محتوا عبارت است از تولید و تنظیم محتواهای مختلف اما منظور از استراتژی محتوا  یک دستورالعمل های داخلی و یا  مدیریت کردن پروژه است.

در واقع می توان گفت که استراتژی تولید محتوا به قسمت چشم انداز مربوط می شود به عبارتی ساده تر استراتژی تولید محتوا را باید بر روی مدیریت، بایگانی و یا بروزرسانی محتوا ها با توجه به استراتژی تولید محتوا که چیده اید تمرکز کنید .

برای چیدن این استراتژی پیشهاد می شود که گام های زیر را طی کنید :

گام اول : ابتدا بهتر است که یک  فهرست از  محتوای موجود در سایت خود تهیه کنید .

گام دوم : در گام دوم باید که محتوا  های خود را برچسب گذاری و سازماندهی کنید .

گام سوم : باید که فاکتورهایی را برای موفقیت اضافه کنید  .

گام چهارم : تجزیه و تحلیل داده بر اساس الگوها و فضاهای خالی موجود نیز در مرحله اخر باید انجام گیرد.

اشتباهات مرسوم در تولید محتوا

تولید محتوا یک کار تخصصی است و باید توسط فردی که آموزش های لازم را دیده است صورت بگیرد تا شما بتوانید تاثیرات مثبت آن را بر روی سایت و یا صفحه خود احساس کنید.

متخصصان زیادی در این زمینه وجود دارند که برای شما کار تولید محتوا را با کیفیت بالا انجام میدهند اما در این بین وجود دارند افرادی که با برخی از اشتباهات در تولید محتوا ممکن است که به سایت آسیب بزنند برخی از مهم ترین این اشتباهات عبارت است از :

وظیفه ی کارشناس محتوا

کارشناس تولید محتوا فردی است که با کسب مهارت ها و اطلاعات کافی در حوزه تولید انواع محتوا های مختلف فعالیت می کند ، و از این راه کسب درآمد می کند.

 در این بخش برخی از مهم ترین وظایفی که باید یک کارشناس تولید محتوا بر عهده بگیرد را بیان می کنیم :

مراحل نوشتن یک محتوای با کیفیت

محتواهای متنی از مهم ترین و حساس ترین ها هستند که باید با توجه و دقت خاصی نوشته شوند ، شما برای تولید محتوای متنی مناسب باید که به برخی از نکات توجه داشته باشید برخی از مهم ترین آنها عبارت است از :

نحوه ی نوشتن محتوای جذاب

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سوالی ذهنتان را دگیر کرده باشد و جواب آن را در موتور های جست و جو گر بخواهید بیایبد ، این روش بسیار پر طرفدار است.

 بسیاری از افراد وقت زیادی را صرف پیدا کردن جواب سوالات در اینترنت می کنند ، به همین دلیل است که استفاده از محتوای جذاب که بتواند کاربر را قانع کند و پاسخ سوال آن را به درستی بدهد بسیار مهم است.

شما با رعایت برخی از نکات مهم و ساده می توانید که جذابیت محتواهای خود را چندین برابر کنید به عنوان مثال از کلمات نامفهوم استفاده نکنید و سعی کنید واضح موضوع را شرح دهید.

 به طور کلی حس خستگی را به کاربر القا نکنید و با استفاده از جملاتی فرد را کنجکاو به خواندن ادامه متن و محتوا کنید .زیرا که عنوان تکراری و خسته کننده برای افراد جذابتی ندارد.

 بهتر است که از یک فرد ماهر در این رابطه کمک بگیرد و تولید محتوا را به آن بسپارید .

ایده برای تولید محتوا نداری؟!!

مشکل بسیاری از افراد و مدیران وبسایتی که کار تولید محتوای خود را انجام می دهند همین موضوع ایده ی تولید محتوا می باشد.

قطعا یکی از مواردی که می تواند شما را نسبت به بقیه رقبا متمایز کند همین موضوع ایده محتوا است.

پس پیشنهاد ما به شما این است نویسندگانی برای وبسایت خود انتخاب کنید که ذهن بازی در زمینه ی ایده پردازی برای کسب و کار شما داشته باشند.

این مورد هم یکی دیگر از مزیت های نویسندگان سایت آی سئو است.

هزینه ی سفارش تولید محتوا

همیشه از نظر صاحبان کسب و کار سفارش تولید محتوا دارای هزینه های بالایی بوده است و به همین دلیل بسیاری از این افراد با تمام مشغله هایی که دارند باز هم ترجیح میدهند تا خودشان تولید محتوا را انجام دهند.

از همه مهم تر جمله ی هر چقدر پول بدی هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری در این حوزه دیده میشود .

به این معنی که اکثرا هر چقدر هزینه ی هر کلمه ی تولید محتوا بالاتر باشد محتوا با کیفیت تر و بهتر است.

اما مسئله ی مهم کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب است !!!

موضوعی که در تیم آی سئو دیده می شود و همین مورد است که این سایت را از بقیه ی سایت های تولید محتوا متمایز میکند.

اما قیمت و هزینه ی تولید محتوا به موارد زیادی در سایت شما بستگی دارد.

علاوه بر تمامی این موارد راه هایی وجود دارد که بتوانید هزینه های خود را در این زمینه کاهش دهید.

برای مثال نوشتن یک استراتژی مناسب تا بتوانید با تولید محتوای کمتری به هدف خود برسید.

علاوه بر این موضوع انتخاب یک فرد و شرکت مناسب در این زمینه است چون اگر محتوا ها با کیفیت بالا و خوبی نوشته شوند و همچنین تمامی موارد سئو در آن رعایت شده باشد به مراتب ارزش بالاتری دارد و برابری میکند با چندین محتوای بی کیفیت و هزینه های بیهوده.

فرآیند تولید محتوا در آی سئو

فرآیند تولید محتوا در آی سئو را در این قسمت بیان میکنیم تا خیالتان از بابت سفارش تولید محتوا برای وبسایت های خود راحت باشد.

چقدر طول میکشه محتوا به دستم برسه؟

یکی از ویژگی هایی که سایت آی سئو برای سفارش تولید محتوا همین موضوع تحویل دادن می باشد.
شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که چرا مانند بقیه سایت های تولید محتوا امکان سفارش از طریق پنل کاربری وجود ندارد و حتما باید به شماره ی واتس آپ پیام داده شود و سفارش را ثبت کنید.
این مورد دقیقا به همین دلیل است که بتوانیم با کارفرما در ارتباط باشیم و کارفرما به صورت کامل خواسته ی خود را به ما بدهد.
و مورد بعدی تایم تحویل محتوا می باشد چون بسیاری از مدیران وب سایت قصد سفارش محتواهای عجله ای دارند و تمایل دارند تا تایم را مشخص کنند.


پس نگران این موضوع نباشید ما طبق نیاز شما برای تحویل محتوا سفارشتان را انجام می دهیم و ارسال میکنیم.

اگر محتوایی مورد پسند نبود پشتیبانی آی سئو چطوریه؟

شما هر زمانی که محتوا را تحویل گرفتید می توانید به کارشناس محتوای مجموعه ی ما تمامی مواردی که قصد دارید در محتوا تغییر کند را بگید.

بدون شک تمامی کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن ادیت و یا ویرایش محتوا را برای شما انجام می دهند و ارسال میکنند.

این پشتیبانی محدودیتی ندارد و تا زمانی که شما رضایت کامل خود را نسبت به محتوا اعلام نکنید قطعا ادامه خواهد داشت.

محتواهای چند کلمه ای میتونم سفارش بدم؟

سفارش تولید محتوای وبسایت شما با هر تعداد کلمه ای مد نظرتان باشد انجام می شود و اهمیتی ندارد.
شما می توانید هر تعداد کلمه ای که نیاز داشتید را به پشتیبان ما سفارش دهید.
مطئن باشید در آی سئو تمامی خدمات تمرکز بر روی خواسته ی کارفرمای محترم دارد.
هر چند که به این نکته توجه داشته باشید با توجه به الگوریتم های جدید گوگل محتواهایی با تعداد کلمات پایین هیچ ارزشی برای گوگل ندارند.

پس اگر به دنبال فروش و یا سئو مناسب هستید باید با نظر گوگل پیش بروید.

نحوه ی ثبت سفارش تولید محتوا در آی سئو

نحوه ی ثبت سفارش تولید محتوا در آی سئو به راحت ترین شیوه ی ممکن انجام می شود به این صورت که شما به شماره ی واتس اپ پشتیبان تولید پیام میدید و سایت خود را ارسال میکنید.

در این قسمت چند مدل نحوه ی سفارش وجود دارد :

تولید محتوا برای توضیحات محصول هم انجام میشه؟

توضیحات محصول یکی از مهم ترین و اصلی ترین موضوعات برای سئو سایت های فروشگاهی است.
اگر سایت فروشگاهی دارید پیشنهاد ما به شما این است که توضیح محصول را فراموش نکنید.

این موضوع کاملا شبیه این است که شما به صورت حضوری برای خرید محصولی وارد مغازه ای شوید و فروشنده هیچ توضیحی برای سوالات شما نداشته باشد.

همین امر سبب میشود که برای خرید محصول دودل باشید و در بیشتر موارد از خرید این محصول پشیمان شوید.

تولید محتوا برای توضیحات محصول دارای نکات مهمی می باشد که نویسندگان ما در آی سئو تمامی این نکات را آموزش دیده اند.

پس شما به راحتی میتوانید سفارش خود را در زمینه ی توضیحات محصول تا هر اندازه ای که نیاز دارید انجام دهید .

تضمین کیفیت محتوا و یونیک بودن محتوا

کارشناسان ما برای هر محتوایی که نویسندگان تولید میکنند زمان زیادی را صرف میکنند برای اطمینان از کیفیت و همچنین یونیک بودن.

برای تضمین کیفیت محتوا و یونیک بودن محتوا ما میتوانیم تضمین بازگشت وجه را برای شما اعمال کنیم.

به این صورت که اگر از کیفیت محتوا راضی نبودید میتوانید بازگشت محتوا را انجام دهید.

چون ما به تمامی نویسندگان و همچنین به کارشناسان حرفه ای آی سئو اعتماد داریم و یونیک بودن و کیفیت محتوا را به شما تضمین میدهیم.

تخفیف از آی سئو ؟؟

یک خبر خوب برای کارفرما ها و مدیران وبسایت هایی که قصد تولید محتوا به آی سئو را دارند این است که در کنار قیمت بسیار مناسبی که ثبت سفارش تولید محتوا وجود دارد شما میتوانید اگر تعداد سفارش بالایی داشتید از ما تخفیف بگیرید.

که به راحتی میتوانید با پشتیبان ما در تماس باشید و سفارش خود را ثبت کنید و در نهایت اگر تعداد بالایی محتوا برای سایت خود نیاز داشتید تخفیف را لحاظ کنیم.

×

گفت و گو با پشتیبانی

×