مهم ترین نکات سئو| سایتت نابوده اگر رعایت نکنی

مهم ترین نکات سئو| سایتت نابوده اگر رعایت نکنی

farinush ch

یه سری از نکات وجود داره که همیشه و همه جا بهتون گفتن برای اینکه چیکار کنیم بازدید سایتمون بره بالا؟ چیکار کنیم برای سئو سایتمون خوب باشه.
حالا من امروز میخوام از مهم ترین نکات سئو براتون بگم که اگر رعایت نکنید در آینده ای نه چندان دور سایتتون رو از دست میدید.
پس ببینید دیگه چقدر مهمه این مقاله:) باهام همراه باش دوست من

نکات مهم مربوط به دامنه

مورد اول مربوط به موردی میشه که باید در رابطه با دامنه رعایت کرده باشید و نکته ی اولی که تو دامنه خیلی اهمیت بالایی داره اینه که دامنه تون نباید بیشتر از ۱۵ تا حرف داشته باشه و بهترین عدد برای انتخاب یک دامنه بین ۵ تا ۸ حرفه.

اگه می بینید که دامنه ی انتخابی تون بیشتر از ۱۵ حرف هستش این دامنه را انتخاب نکنید و فکر کنید برای انتخاب یک دامنه ی دیگه، موضوع بعدی که تو انتخاب دامنه خیلی می تونه تاثیر گذار باشه اینه که شما اصلا نباید از اعدا تو دامنه تون استفاده کنید.

استفاده از اعداد تو دامنه می تونه برای وب سایت تون خیلی خطرناک باشه اگه می بینید که یک سال از عمر دامنه تون گذشته و عدد توی دامنه تون استفاده کردید و اتفاقی نیفتاد نیازی به تغییر دامنه ندارید.

مورد بعدی تو انتخاب دامنه و نکاتی که توی اون وجود داره اینه که سعی کنید تاریخ انقضای دامنه تون رو بیشتر از ۳ سال قرار بدید، اگه اینکار رو انجام بدید گوگل اینو متوجه می شه که این وب سایت اینقدر برای شما اهمیت داشته که تاریخ انقضاش و ۳ سال بعد قرار دادید.


یکی از موارد نابودی سایت اطلاعات فیک

موضوع بعدی که می تونه خطرناک باشه اینکه بعضی از افراد میان توی خرید هاست شون اطلاعاتی که برای خرید هاست قرار میدن فیک میزنن و اطلاعات واقعی خود شون و قرار نمی دن که اصلا احتیاج به این کار ها نیست و شما به راحتی می تونید اطلاعات واقعی خود تون و قرار بدید و اگه گوگل بفهمه شما اطلاعاتتون فیک هست سایت شما اسپم می شه و رو به نابودی می ره.

وب سایت تو خالی یکی از مهم ترین نکات سئو

مورد بعدی وب سایت های تو خالی هستن، یعنی وب سایت هایی که هیچ محتوایی ندارن.

اگه وب سایت شما تو خالی باشه حتی اسم وب سایت تون هم توی گوگل نمایش داده نمی شه و گوگل شما رو شناسایی نمی کنه و اگه وب سایت تون تو خالی باشه گوگل به این نتیجه می رسه که سایت شما فیک هست و شما آدم واقعی نیستید.

هر کاری می خوایید تو وب سایت تون انجام بدید به اندازه ی وب سایت تون دقت زیادی داشته باشید. خیلی ها سوال می کنن که فلان سایت محتوای کپی توی وب سایتش قرار داده و اتفاقی هم تا حالا براش نیفتاده و هنوز هم جایگاه اول گوگله، اما باید بهتون بگم که وب سایت هایی که پر بازدید هستن و ترافیک بالایی دارن حتی اگه محتوای کپی هم قرار بدن اتفاقی برای وب سایت شون نمی افته، چون اعتبار و پیش گوگل پیدا کردن.

پس سعی کنید هر حرکتی که می خوایید تو وب سایت تون انجام بدید حتما به اندازه ی وب سایت تون توجه کنید.

استفاده از لینک خارجی باعث نابودی سایت میشه؟

یکی از مهم ترین نکات سئو لینک های خارجی هست، خیلی ها میان به همدیگه ایمیل می زنن که لینک های همدیگه رو تو
وب سایت هم قرار بدن و یا شما دوستانی دارید که وب سایت هایی دارن و بهتون میگن که لینک اون ها رو تو وب سایت تون قرار بدید و اون ها هم لینک شما رو تو وب سایت شون قرار می دهن.

استفاده از لینک های خارجی به این صورت نیست و لینک های خارجی باید برای وب سایت های مرتبط باشه، یا باید دائمی باشه و یا باید از وب سایت هایی باشه که خیلی کاربر پسند و قوی هستن.

شاید براتون تا حالا اتفاق افتاده باشه که وارد وب سایتی بشید و یه دفعه از اون صفحه وارد صفحه ی دیگه ای از اون وب سایت بشید که باید بهتون بگم که دادن این لینک ها فوق العاده می تونه امتیاز منفی برای شما باشه، چون کاربر رو مجبور کردید که دکمه ی بازگشت رو بزنه و دادن این لینک ها می تونه وب سایت شما رو به سمت نابودی ببره.

مورد بعدی که در رابطه با لینک های خارجی می تونه امتیاز منفی برای شما داشته باشه اینه که کاربر اگه روی اون لینک کلیک کنه و وارد وبسایتی بشه که کاملا کاربرپسند نیست این برای شما امتیاز منفی هست.

کپی نکردن به هر قیمتی

مورد آخر و پر اهمیت ترین مورد اینه که به هر شکلی کپی نکنید. کپی کردن به هر شکلی می تونه برای وب سایت تون خطرناک باشه، چون گوگل اصلا بخشنده ی خوبی نیست و اگه از شما خطایی بگیره حتما یه جاهایی مجبور می شید که دامنه تون رو هم تغییر بدید.

ممکن است برخی از شرکت هایی که شما تولید محتوای خود را به آنها میسپارید طوری برخی از جملات را کپی کرده باشن که شما متوجه نشید.
برای همین سعی کنید برای سفارش تولید محتوا به شرکت های مطمئن بسپارید.

رعایت کردن این مواردی که براتون گفتم برای هر کسی که یک وب سایت داره می تونه بسیار با اهمیت باشه.

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است
×

گفت و گو با پشتیبانی

×