با آپدیت محتواهای قدیمی سایت، بازدید رو چند برابر کن

با آپدیت محتواهای قدیمی سایت، بازدید رو چند برابر کن

farinush ch

تا حالا به فکر آپدیت محتواهای قدمی سایت افتادید؟ الان شرایطش رو براتون میگم نگران نباشید،

قبلا اینجوری بود که مدیرهای وبسایتها صرفا میومدن به کمیت محتوا فقط توجه میکردن و به کیفیتشون اونقدر که باید اهمیت نمی دادن و وب سایت های مختلف پر بود از مقاله های بی ارزش و ما شاهد این بی کیفیتی مقاله ها بودیم.

اما این روز ها دیگه به این صورت نیست و همه ی وب سایت ها باید به این موضوع توجه داشته باشن تا بتونن موفقیت رو کسب بکنن. یعنی اینکه تمام مقالات شون باید با کیفیت و خوب باشه. این موضوع یعنی چی؟ یعنی اینکه از بین رفتن مقاله های بی ارزش می تونه به عملکرد ربات ها و خزنده های گوگل خیلی کمک زیادی بکنه.

حالا یعنی چی? یعنی اینکه ربات های گوگل نباید زمان شون رو برای محتوای بی کیفیت و بی ارزش بزارن

حالا قدیم شکل کار تولید محتوا به این صورت بوده، شاید بعضی ها ناراحت بشن و بگن که ما قبلا محتوا های بی کیفیتی رو تولید می کردیم و تنها روی تعداد کلماتش وقت می گذاشتیم و روی اون تمرکز می کردیم، اما باید بهتون بگم که بهتره هر چه زودتر شما برید به سمت اینکه مقاله هاتون را آپدیت کنید و تمام مواردی که توی ادامه بهتون میگم رو تو اونها رعایت کنید.

چه نکاتی باید در آپدیت محتواهای قدیمی رعایت کنیم؟

اولین کاری که شما با مقاله های قدیمی دارید اینکه کیفیت شون رو بهبود بدید، حالا یعنی چی؟ یعنی موارد نگارشی رو توی اونها بهبود بدید، از لحاظ ظاهری مقاله ها تون رو جذاب تر کنید. اگه ایرادات سئوی محتوا وجود داره اونها رو برطرف کنید.

دومین مورد به روز کردن اطلاعات مقاله های قدیمی هست، همون طور که می دونید مخصوصا برای برخی از کسب و کار ها باید تمامی اطلاعات روز به روز آپدیت بشن و حتما باید اطلاعات جدید توی اون وب سایت قرار بگیره.

این کار باعث میشه میزان رضایت کاربر ها از وب سایت شما خیلی بیشتر بشه و زمانی که مقاله ای از وب سایت تون می خونن اطلاعات به روز و آپدیت شده ای رو بگیرن.

پس سعی کنید به مقاله های قدیمی تون سر بزنید و اونها رو فراموش نکنید و یا تعداد کلماتی رو هر بار بهشون اضافه کنید و اطلاعاتشون رو آپدیت کنید.

پیشنهاد ویژه ای که براتون دارم اینه که، فرض کنید شما در هنگام سفارش تولید محتوا یک مقاله ی ۴ هزار کلمه ای سفارش دادید، پیشنهاد من به شما اینه این ۴ هزار کلمه رو کم کم وارد سایت کنید نه یک جا.
امتحان کن تاثیرش رو روی سئو سایتت میبینی.

سومین مورد اینکه تاریخ انتشار مقاله ها رو از تاریخ قدیمی تغییر بدید و به روز کنید و اون مقاله رو توی شبکه های اجتماعی برای دوستان تون بفرستید.

مواردی تکمیلی و موردی در رابطه با آپدیت محتواهای قدیمی

❖حذف بخشی از محتوا یا اضافه کردن

❖حتی تصویر را به روز رسانی کنید

❖Url رو تغییر ندید

❖افزایش محتوا بیش از اندازه نباشه : مثلا یه دفعه نیا هزار کلمه اضافه کن، کم کم باشه

❖توضیحات متارو اگر نیازه تغییر بدید

❖عنوان رو انقدر تغییر بدید تا برسید به بازدید دلخواه

❖کامنت بزارید : هیچ اشکالی نداره خودتون برای خودتون کامنت بزارید فقط خواهشا نامنظم باشه گوگل نفهمه ها:)

❖زمان انتشار رو همون لحظه بزارید: یعنی مثلا الان داری به روز رسانی محتوا رو انجام میدی همین الان بزار زمان انتشار رو

مقالات مرتبط

دیدگاه

0 نظر تاکنون ارسال شده است
×

گفت و گو با پشتیبانی

×